1) Fyzicky jsem úplně na dně, vážím 58 kilo (jím všechno, včetně masa a snažím se toho sníst hodně), vynechávám jen: mouka, sladký, vepřové. Nohy bolej pořád úplně stejně, jen je za sebou tahám, ale většinu času prosedím tady v tý garsonce. Mám problémy dojít si i na nákup. Stav slabosti, jakoby pořád chřipka. Stolice řídká již 3 měsíce. Nasypal jsem do sebe za poslední půlrok vitamíny za tisíce a neudělalo to nic, anebo těžko říct, že kdybych je tam nesypal, jestli by to nebylo třeba ještě horší. Takže zde bych řekl, že největší problém to jak vypadám a to jak funguju: pod očima kruhy, spím 14 hodin denně, nebo v noci zase nespím a budím se, nohy bolej, nemůžu ujít více než do města 1 km a zpátky to už nedojdu, anebo velmi těžko a s bolestma.

2) Tenhle zdravotní stav mě odrovnal i fianančně. Přišel jsem za poslední 3 roky o většinu pracovních příležitostí. Prodal byt a nezbylo mi nic. Zkusil jsem i jiné šarlatány, ale vytáhli ze mě jen peníze a nic nepomohlo. / Poslední verze co mě napadla, že v tom budou ty vyndané mandle. Někde jsem četl, že krční mandle po vyndání jako párový orgán sleziny tak slezinu oslabí a ta způsobí následující: ztrátu životní energie, slabé nohy, svalovou ochablost, překyselení, demineralizace – tohle všechno mám. Demineralizace minimálně potvrzena těma testama z Polska, co jsem nechával dělat ze vzorku vlasu, tam cca 10 deficitních minerálů.

3) Mám pocit, že jsem vyzkoušel už všechny možnosti. Na B k dr. P už nechodím, protože už to vůbec nezabíralo a byly to vyhozené peníze. Nemocnej jsem byl v prosinci 2 týdny, v lednu týden, teď v únoru chřipka 16 dní doma a mezi tím takový jakýs stav kdy jsem schopnej fungovat, ale jen doma – to je strašné. K vám jsem taky už přestal jezdit, protože situace podobá, po kapkách tak 2 dny zdravej a zase nastával ten stav jakoby nemocnosti.

4) Já pane doktore už nemůžu přijet, protože nemám finance a sotva se někam doplouhám a navíc si myslím, že problém tam v těch mikrobech nebude. Z těch výsledků to tam nějak oslabené bude, jen doktorka co k ní chodím je ze mě už na nervy – o alternativních postupech, nebo když přijdu s něčím novým nechce ani slyšet a ve čtvrtek mi rovnou dala doporučení na psychosomatické pracoviště. Já nemám s těmahle nálezama šanci ten důchod dostat a ani ho vyběhat, protože je to s těma doktorama strašně náročný. Jestli to takhle půjde dál, tak skončím pod mostem.

5) Chtěl jsem vás poprosit, jestli by vás něco nenapadlo, co by mě mohlo vrátit alespoň trochu do života. Na revmatologii kromě toho HLA B 27 nic nenašly, nohy jsou zatuhlé a to koleno co neohnu ortoped nepovažuje za podstatné. Řekl mi: „že dřepy k životu nepotřebuju“, jenže já si občas kleknout potřebuju! Ale to je to nejmenší, největší problém ty nohy celkově, únava a častá nemocnost. Jediné v čem je zlepšení po vynechání mouky jsou ty neurologické potíže, odumřelé končetiny v noci a podbně – v tomhle budu objektivní a říkám, dobré.