Dear Mr. xxx !
N strákách píšete, že jste 8 tisíc praktiků užívá vaše zařízení. To by znamenalo, že cca 4 000 jich musí být jen v samotném Německu. Němeko má rozlohu 357 000 čtverečních km. To by znamenalo, každých 89 km čtverečních, najít jednoho takového. A vy mi dáváte tip na praktika v Holandsku, vzdáleného 1200Km. Budete-li trošku soudný, uznáte, že jet na cca 6-8 terapií téměř 1000 km tam a zpět, je nesmysl.

Já nepotřebuji, žádného specialistu na boreliozu, já jsem specialista na boreliozu (!). Potřebuji pouze zjistit o kolik je vaše zařízení lepší, než Bbbb. A věřím, že lepší je, protože jsem se 20 let školil u dr. AAA… na testovacím zařízení TS (VT).

Možnosti jsou pro mě 2: první, že mi prosím dodáte nějaký kontakt a já budu moci zařízení Ssss vyzkoušet (do 200 km daleko) + zakoupit + dodat případný obšírnější business plán na 2 normované strany textu. Nebo vyzkoušet + dodat business plán + zakoupit.

Anebo, je zde možnost třetí: totiž zařízení nevyzkoušet a koupit jen zařízení VT a pokračovat na terapii na Bbbb. Anebo nekoupit vůbec a pokračovat si v tom co dělám, bez další spolupráce s Wwww
PS: jak jsem uvedl, dr. Č. malinko znám a co je mi známo, je od roku 1998 v Bankoku. Na terapii do Bankoku, a já do Bangkoku nemám v plánu cestovat

Také jsem vám v minulosti uváděl, znám zařízení VT / TE téměř 20 let, kdy jsem s ním, jako pacient přicházel do styku 2 x do měsíce a posléze s dr. S (který v roce 2011 zemřel), i jako konzultant. Byl jsem dr. Š. 4 roky školen, jak pracovat s tímto zařízením.

Zařízení TEST EXPERT, plně důvěřuji ! Nemám důvod spekulovat o jeho kvalitách, ale nicméně, rád bych PACIENTSKY VYZKOUŠEL stroj S a posléze učinil rozodnutí, zda-li zakoupit. Není toto, snad, dostatečně silná vize business plánu?

Na vaší WWW, jsem našel 3 lidi kolem Drážďan, ale nevím, zda-li mohou poskytnout terapii na VS, a zda-li hovoří anglicky.