Zastupitelka 50ti tisícového města se nedělním vlakem vrací z Prahy. V tašce má růži a „diplom“ právě promovala na tzv. Švýcarském institutu – jako terapeutka kraniosakrální terapie. Kariéru má za sebou v minulosti pestrou: neziskové organizace, léčba a pohyb tělem a kdo ví, co ještě… osobně to vidím na profil typické rekrutantky Herbalife až do současným módních trendů.

Na posledním festivalu moudrosti jí vymyly mozek tak důkladně, že ona si ode dnešního dne myslí, že požila šalamounův výkal. Nová sekta roku 2018-19, v tomto datu jí poprvé zaznamenávám já. Předtím tu byla psychosomatika, detoxikace, MMS, hopeopatie, švédské kapky, herbalife a možná desítky….

Herbalife alespoň poskytoval potravní doplňky, mající nějakou reálnou hodnotu. Dnes zoufalí lidé, nemající oporu v žádném směru ve svých zdravotních problémech se upínají na tyto rekrutované přísavky, které tu koučky, tu psycholožky, tu se věnují informačnímu podnikání (prodej informací) anebo dnes vznikají „kraniosakrální terapeutky“ (ty léčí dotykem a odezírají z klientových energií – jakoby jiná forma Reiky).